Vývoj


HellermannTyton je zkušený partner pro nové výzvy a individuální řešení.

Vývoj výrobků u společnosti HellermannTyton

Kdykoli jsou potřeba nová řešení, HellermannTyton je kdykoli k dispozici. Díky našim rozsáhlým zkušenostem ve vývoji, jsme vždy schopni vyvinout perfektní díl přesně podle vašich potřeb kdekoli na světě. Vše na jednom místě - od plánování až po výrobu.

Vývoj výrobků dle přání zákazníka.

HellermannTyton: Vývoj výrobků dle přání zákazníka.

Fixing Clip AC Pipe řeší například problém izolovaných vedení chladiva z hliníku v automobilovém průmyslu. Tuhé spoje vedou z důvodu vibrací v motorovém prostoru k poškození vedení. Díky Fixing Clips AC Pipe, který je vyroben jak z měkkých, tak z tvrdých částí zajistí, že požadované tolerance pohybu tyto spoje nyní vydrží.

Od profesionálů pro profesionály

Samolepicí příchytka FlexTack od společnosti HellermannTyton

Společnost HellermannTyton nevidí svět pouze staticky z pohledu managementu kabelů. My sami vyrábíme komplexní stroje a setkáváme se přitom s výzvami, které nejsou zatím vyřešeny. V případě systému raznic z ušlechtilé oceli M-BOSS Compact bylo třeba například vyřešit upevnění na jednom válci. Toto řešení naleznete nově v našem sortimentu pod výrobním názvem FlexTack. Samolepicí příchytky jsou vhodné jak pro konvexní, tak konkávní tvary.

Jsme připraveni na Vaše výzvy.

Díky našim 4.500 zaměstnancům a pracovníkům po celém světě máme možnost, pomocí vám naši vývojovou prací přímo na místě. V případě rozsáhlejších úkolů jsou naši vývojoví pracovníci k dispozici během celého období daného procesu. Těšíme se na to, že vás budeme moci podpořit.

Kontaktujte nás zde.

Společnost HellermannTyton provádí neustále další vývoj svých vlastních produktů. V současné době je to asi 75.000 položek.

A každý další den máme nové nápady.

HellermannTyton INSIDE

HellermannTyton INSIDE

Nechte se inspirovat týmovou prací u společnosti HellermannTyton. Pod heslem „HellermannTyton INSIDE“ můžete očekávat nové pohledy na práci našich týmů.

HellermannTyton Mediatéka.

Zůstaňte s námi v kontaktu!


Aktualizace: 21/10/2017 © HellermannTyton 2017
Kontakt